You are here

Lista candidaților admiși la proba scrisă a concursului din 15 noiembrie 2016

Lista candidaților admiși la proba scrisă a concursului din 15 noiembrie 2016

 

Nr. d/o

Numele, prenumele candidatului la concurs

 
 

 

Grupa 1 - 10:00

 

1

Cucer Alexei

 

2

Tabuica Valeriu

 

3

Scobioală Mihail

 

4

Filimon Alexandru

 

5

Bulbaș Alexandr

 

6

Diacon Dumitru

 

7

Goncear Marina

 

8

Botnari Victor

 

9

Laba Gheorghe

 

10

Gerasimenco Tatiana

 

11

Plămădeală Constatntin

 

12

Melnic Victoria

 

13

Mazur Cristina

 

14

Elenciuc Oleg

 

15

Prodius Tatiana

 

16

Melnic Iana

 

17

Procovă Vadim

 

18

Panțîri Denis

 

19

Berzoi Viorel

 

20

Grosu Vlada

 

21

Achilina Anatolii

 

22

Voina Andrei

 

23

Ghidora Ion

 

24

Zandelova Aneta

 

25

Iurco Ion

 

26

Munteanu Ion

 

27

Carauș Viorica

 

28

Grozav Andrei

 

29

Iordan Igor

 

30

Iordachi Mariana

 

31

Graur Doina

 

32

Ilinciuc Vladislav

 

33

Postoronca Eujeniu

 

34

Tanurcov Igor

 

35

Untilov Cristina

 

36

Luchiu Cristina

 

 

Grupa 2 - 11:00

 

37

Manoilov Damian

 

38

Voitic Vasile

 

39

Danuța Dumitru

 

40

Arjint Sergiu

 

41

Culeac Lilia

 

42

Dragoman Sergiu

 

43

Toncoglaz Maxim

 

44

Trandafilov-Timofti Mariana

 

45

Lucin Diana

 

46

Tudoreanu Andrei

 

47

Melnic Vasile

 

48

Porumb Olesea

 

49

Ciolacu Ion

 

50

Ranga Ghenadie

 

51

Ciobeica Rodica

 

52

Caț Serghei

 

53

Vulpe Laurenția

 

54

 Golban Mihail

 

55

Dimitriu Eugeniu

 

56

Cojocari Octavian

 

57

Roșca Radu

 

58

Gherman Andrei

 

59

Colesnicov Alexandru

 

60

Lungu Constantin

 

61

Alexei Ghenadie

 

62

Cheptănaru Alexandru

 

63

Pascari Dan

 

64

Mihailov Nicolae

 

65

Gîrbu  Viorica

 

66

Țurcanu  Igor

 

67

Semionov  Valeriu

 

68

Bejenaru Stanislav

 

69

Bragari Ion

 

70

Granici Ion

 

71

Nicolai Anton

 

72

Colisnicenco Stepan

 

 

Grupa 3 - 13:00

 

73

Roșca Ruslan

 

74

Cianac Iana

 

75

Condrea Iulia

 

76

Șeremet Denis

 

77

Șoitu Radu

 

78

Goncearov Oleg

 

79

Gălățeanu Nadejda

 

80

Deadiuc Natalia

 

81

Bordei Andrei

 

82

Sterpu  Veronica

 

83

Grecu Ion

 

84

Vezetiu Elena

 

85

Didîc Roman

 

86

Stratan Nicolae

 

87

Petrachi Andrei

 

88

Vatamaniuc Irina

 

89

Tabaranu Andrei

 

90

Plămădeală Maria

 

91

Tașinschi Robert

 

92

Carauș Iulian

 

93

Rotaru Iurie

 

94

Pruteanu Liudmila

 

95

Lungu Artiom

 

96

Vîrlan Lilia

 

97

Malachii Natalia

 

98

Vasilenco Nicolae

 

99

Panici Nicolai

 

100

Chiriac Nicolai

 

101

Costenco Antonina

 

102

Zaițev Andrei

 

103

Zaițev Ina

 

104

Stavciuc Andrei

 

105

Murzac Ion

 

106

Carastan Stanislav